Recenze Navitel

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 12. října 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Male rozměry, na skle nikde nepřekáží
  • Neobsahuje SD kartu

Kvalita obrazu kamery je dostačující. Samozřejmě, není to Tarantinuv film, ale základní rozlišení má a je vše dobře vidět. Ovládání je absolutně intuitivní a s ničím jsem neměla problém, vše najdete v balení. Cena poměrem ke kvalitě a zpracování kamery je super, přesně jak bych o této třídy kamery očekávala. Jen mě trochu zklamalo, že neobsahuje balení SD kartu.

• 4K kvalita
  • Uživatelské rozhraní
  • Jednoduché a přehledné nastavení
  • Jednoduchost práce s daty
  • Mobilní aplikace není bez chyby
  • Párování trvá dlouho

Kamera Navitel R980 4k má velmi dobrou kvalitu obrazu, která na určitou vzdálenost dokáže přesně rozeznat i SPZ. Kamera má několik druhů zvukových upozornění, které vás informují o případném specifickém dění před vámi. Velmi kladně hodnotím intuitivní uživatelské rozhraní, skrz které jednoduše nastavíte takřka veškeré aspekty fungování kamery. Bohužel zde není možné transfer dat skrz kabel, pouze přímo skrz čtečku karet či je možné využít mobilní aplikaci. Tu nemohu hodnotit vyloženě pozitivně. Párování trvá dlouho a nechává uživatele v nejistotě, zda se vůbec něco děje. Občas je třeba se opakovaně připojovat na Wi-Fi kamery. Na méně výkonném telefonu jsem měl problém s chodem aplikace a přehrávání videí. Na novém a výkonnějším už to bylo bez problémů. I skrz kratší uživatelskou zkušenost jsem s kamerou zatím spokojen.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslav

• Kvalita
  • Paměť

Zobrazení obrazu mi přijde naprosto super a kvalitní. Ovládání jsem pochopil během chvíle. Kamera umí využít kartu až 128GB, což mi vyhovuje. Nepřekáží mi ve výhledu, jelikož je opravdu malá. Její cena je oproti konkurenci velice přívětivá. Za mě je srovnatelná se zbytečně dražšími značkami. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• App

Tento produkt, tedy kameru do auta značky Navitel můžu všem jen doporučit. Krásný obraz, perfektní, jednoduché a přehledné ovládání přes aplikaci, kterou si jednoduše stáhnete do telefonu. Obraz je krásný a velikost zabírané plochy je dostatečná. Cena je adekvátní.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Dobrý poměr kvalita/cena
  • Maličká kamera
  • Jednoduché připevnění, dá se přendat do jiného auta
  • Jednoduché ovládání, dobrá aplikace
  • Záznam videa až 10 minut
  • Aplikace nefunguje v roamingu (musí být české telefonní číslo)
  • Koncovka kabelu do auta pouze do "zapalovače"
  • Problém s vložením micro SD karty

Kamera do auta Navitel R67 2K má velmi dobrý poměr kvalita/cena. Za tuto cenu poskytuje dobrou kvalitu obrazu, záznam až v délce 10 minut a jednoduché ovládání pomocí aplikace. Nevýhoda pro nás byla, že pro fungování aplikace je nutné mít české telefonní číslo (se slovenským aplikace nefungovala) a měli jsme problém s vložením micro SD karty (která není součástí balení. Celkově jsme s kamerou spokojení a doporučujeme!

• Snadné ovládání
  • Velikost kamery
  • Jednoduchá instalace
  • Není součástí SD karta

Tuto kameru vřele doporučuji. Má jednoduché ovládání, má menu v češtině. Obraz kamery je velmi kvalitní. Má displej, který zobrazuje hlavní ukazatele jako je aktuální čas, indikátor nahrávání, činnost mikrofonu, provoz Wifi a paměťové karty. Instalace kamery do auta je velmi snadná, kamera je malá a nikde nepřekáží ve výhledu. Líbí se mi i její design.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzka

• Dizajn
  • Kvalitní záznam

Kamera mě velice mil

Záznam je opravdu kvalitní,kamera je za mě naprosto skvělá. Za 2000kč dostanete kvalitu,hezký dizajn,pohodové ovládání a skvělé záznamy. Za oknem auta není ani skoro vidět. Uchycení pomocí malé destičky a dvou magnetů slouží pro opravdu jednoduché přenášení.Překvapilo mě,že v balení byli 2 destičky na uchycení,co je skvělý pro rodinu kde jsou 2 auta.

Ověřený zákazník Testuj.to Anets

• Ovládání v češtině
  • Magnetický držák na sklo
  • kamera nefunguje bez připojení kabelem

Ten kdo hledá dobrou kameru na fajn peníze je tato určitě dobrá volba. Jednoduché ovládání dokáže každý, připevnění na sklo skvělé drží. má dotykový displej a krásně čistý obraz a ještě jednodušší ovládání přes mobilní aplikaci.Dokáže upozornit na radar nebo na vlakový přejezd.

Ověřený zákazník Testuj.to Samanta

• Vzhled
  • Kvalita

Za tu cenu je to v porovnání nejlepší kamarád jakou jsem si mohla pořídit oproti konkurenci.Navitel kamera i přes to že je 2K má naprosto nádherný a kvalitní obraz, na kterém je vidět úplně vše. Ovládání je velmi jednoduché. S kamerou jsem naprosto spokojená a všem doporučuji.

• Design

Zaznamovou kameru NAVITEL R67 2K mohu jen doporučit. Velkou výhodou je nahrávání na paměťovou kartu.super je i elektrostaticka clona . Vestavěný mikrofon nahrává velmi dobře zvuk. Jako plus prislusenstvi nabíječka auta, držák, a čistící ubrousek s mikrovlákna.

• Ovladani
  • Kvalita obrazu

Záznamová kamera NAVITEL R67 2K je super.Mohu jen doporučit. Oproti konkurence která je dražší a nekvalitní, NAVITEL je cenově dostupná a kvalitnější. Ovládání je jednoduché a displej kvalitní. Nahrávání je až 5minut.Navíc velikost je akorát malá. Doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Aleš

• Kvalitní obraz
  • Magnetický držák s "přísavkou"
  • GPS, ukazuje i aktuální rychlost a její případné překročení
  • Kamera i aplikace jsou v češtině
  • Wi-Fi spojení s mobilním Telefonem
  • USB-C nabijecí Kabel
  • Úhel záběru 140 stupňů
  • Ovladání pomocí aplikace
  • Nemožnost natoční nabijecího portu na držáku
  • Žádné vlastní uložiště(ani na aktualizace FW)
  • Pro někoho možná trošku složitejší aplikce(mě osobně padala)
  • Zbytečně velké svitící logo na napájecím adaptéru(un dodávky mám zásuvku u čelmního skla kde se odráží)
  • V napájecím konektoru není vyvedené další USB-A(nebo C) pro případné nabijení dalšího zařízení

Autokamera za cenu kolem 4 tisíc a 4k v téhle kvalitě jen tak neseženete. Video dobrá kvalita. Menu je přehledné a češtině stejně jako aplikace(není samožrejmostí). Bohužel nemá kamera žádné svoje interní uložiště, ale jde rozšířit až 128GB paměťovou kartou(nutné pro aktualizaci FW) Dotykový display je krásně čitelní i na sluníčku. Skvěle vymyšlený magnetický držák s prísavkou a USb-C nabíjecím portem(jen zamrzí, že port nejde otočit na stranu) V zástčce do auta zbytečně silné světlo, které se může odrážet v noci ve skle a žádný USb port pro připojení dalších zařízení bych řekl jsou asi největší zápory. kameru bych doporučil každénu. 85/100

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Ovládání,přehled,kvalita
  • Zatím nic

Kamerou do auta Navitel R67-2K jsem byl příjěmně překvapen. Vzhledem k mé předchozí kameře z vyššího cenového spektra ve 4K rozlišení, jsem od tohoto produktu neočekával žádné zázraky. O to více jsem byl překvapen kvalitou a plynulostí nahraného videa. Na velké 4K TV již lze znát malý kompromis v kvalitě, ale to spolehlivě vynahradí vyšší snímková frekvence kamery při 2K kvalitě. Díky skvělé snímkovací frekvenci je čitelnost registračních značek a jiných detailů možná i při vyšších rychlostech. Chválu musím směrovat i na velice intuitivní aplikaci. Na kameře chybí display, o to víc je ale svým designem nenápadnější a při vhodné instalaci ji zvenku skoro nepostřehnete a o zavazení ve výhledu nemůže být ani řeč. Cena/výkon na jedničku.
Vřele doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristián

• Dotykový display
  • Magnetický držák
  • Úžasný obraz
  • Parkovací režim

I když jsem do této doby tuto značku neznal, tak musím říct, že jsem zatím nevyzkoušel lepší kameru do auta. Ano, Navitel R980 4K bych rozhodně doporučil všem svým přátelům. Obraz je ostrý a detailní. Návod v češtině by mohl potěšit jazykově méně zdatné, ale hlavním bonusem je zajímavá čtečka karet a roční licence na navigační software od stejné firmy.
Zajímavou funkcí může být pro mnohé uživatele také "Parkovací režim".

Ověřený zákazník Testuj.to Pavel

• Kondenzátor místo baterky
  • Držák na sklo
  • Intuitivní ovládání
  • Propojení s mobilem
  • Nabíjecí kabel, který zabere zásuvku v autě a nenabízí dodatečný USB výstup

Praktická kamera do auta se zabudovaným GPS, hlášením radarů a nebezpečných míst. Kvalita obrazu je naprosto dostačující a v cenové kategorii spíše nadprůměrná. Intuitivní ovládání v češtině jak přes dotykový display tak přes telefon, včetně možnosti stahování videa a fotek přímo do aplikace. Chválím nepoužívání baterie ale kondenzátoru který netrpí teplem. Praktický nabíjecí adaptér by mohl mít USB výstup pro nabíjení např. mobilu. Hodně se mi líbí zpracování držáku na sklo a jeho propojení s kamerou přes magnet. Kameru mohu vřele doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

Zakoupeno v Testuj.to

• ntuitivní a snadná instalace
  • snadné a dotykové ovládání
  • robustní provedení
  • 4K kvalitní obraz
  • silný magnet a jisté připojení
  • dlouhý kabel s indikací připojení
  • aktuální software v češtině
  • silná přísavka držáku
  • zvuková výstraha na radar a kamery
  • voucher na 1 rok Navigace Navitel
  • držák má zdířku USB na horní straně
  • přístroj nemá akumulátor
  • absence USB
  • přístroj nelze ovládat přes PC
  • příliš silný magnet držáku

Kamera se snadno instaluje a dobře ovládá přes dotykový displej. Je robustní, přísavka držáku je silná, držák má velmi silný (až moc) magnet, který lze zapojit pouze správným způsobem. Obraz je kvalitní 4K, přístroj zaznamenává ve vodoznaku obrazu čas, rychlost a polohu GPS. Záznamy lze přenést do PC přes SD kartu a přehrát v programu DVR Player, ve kterém se zobrazuje navíc poloha na mapě a nadmořská výška; záznam lze v něm také stříhat. Kamera se zapíná automaticky po zapojení do zdířky autozapalovače, po rozjetí se po chvíli místo obrazu ukazuje rychlost. Při přiblížení k radaru nebo kameře se ozve zvukový signál, zobrazí ikona "50" nebo kamery a vzdálenost je vyznačena číselně a graficky. Kamera má 2 zásadní nedostatky a těmi jsou absence akumulátoru a USB.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Jednoduché ovládání
  • Kvalita záznamu
  • Skvělý držák
  • Detekce radarů
  • Čtečka karet

Intuitivní ovládání, skvělá kvalita záznamu, upozornění na radary, nebezpečí či dopravní omezení díky GPS anténě s funkcí informer. Funkce parkování, ovládání na dálku díky Wi-Fi, to je v kostce popis těch základních funkcí palubní kamery Navitel R 890 4K. Napájení je zajišťováno dostatečně dlouhým kabelem do autozapalovače. Kamera je kompatibilní s paměťovou kartou mikro SD, ta není součástí balení na rozdíl od čtečky karet. Kamera skvěle drží díky perfektnímu držáku. Skvělý výrobek za super cenu.

Ověřený zákazník Testuj.to Martin

• design
  • zpracování
  • kompaktní rozměry
  • snadné nastavení a ovládání
  • špičkové rozlišení
  • široký úhel záběru
  • snadné a spolehlivé uchycení
  • libovolné nastavení sklonu
  • navigace jako bonus
  • konektor do "zapalovače"

Kamera do auta NAVITEL R980 4K mě uchvátila zejména svým IPS displejem, se špičkovým rozlišením, který je krásně citlivý a funguje naprosto úžasně při dotykovém ovládání. Kamera je navíc velmi kompaktní s kvalitním zpracováním a samotné uchycení na sklo je pevné díky spolehlivému přísavnému systému. Magnetické uchycení samotné kamery je velmi praktické, protože nedojde k vylomení nebo zaseknutí. Vysoké rozlišení 4K umožňuje čistě číst značky aut i na dálku, což při případném dokazování u dopravní nehody je obrovské plus. Nastavení kamery je vysoce intuitivní, technický nadšenec ocení i integrovaný rychloměr, upozornění na radary a další vychytávky. Konektivita s PC a internetem je bezproblémová, stahování videí rychlé. Kromě těžkopádného adaptéru tzv. do zapalovače, který by šel nahradit spíše USB nebo USBC, nemám co vytknout a tento prémiový produkt mohu každému jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Upozornění na radary
  • Automatický start
  • V balení chybí SD karta

I když jsem značku kamery do této chvíle neznala,musím říct,že jsem velice spokojená. Bála jsem se,že jako žena si s instalaci kamery neporadím. Ale opak je pravdou. Je velice jednoduchá a pomáhá tomu i fakt,že je v češtině. Mile mě překvapil kvalitní obraz,který jsem ocenila i v noci. Upozornění na radary nebo vlakové přejezdy je velké plus. S touto kamerou se opravdu cítím dobře. Mohu vřele doporučit!

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Malé rorměry a nezavazí
  • Hlasové upozornění na zapnutí při nastartování v češtině
  • Zatím jsem nic neobjevila

Autokamera se díky malým rozměrům vleze za čelní zrcátko a tím nebrání ve výhledu. Díky hlasovému upozornění v češtině, že kamera zaznamenává odpadá kontrola malého přehledného displeje. I na našich rozbitých cestách kamera drží pevně. Připojení přes aplikaci je bez problémů. Kontrola nahraného materiálu přes aplikaci také v pohodě.

+ Malé rozměry
+ Hlasové upozornění