Recenze Navitel

NAVITEL MR255 NV

NAVITEL MR255 NV

Přidáno: 5. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• má jen obecný návod k použití

Funguje dobře, obraz je dobrý i ve tmě

NAVITEL E707 Magnetic

NAVITEL E707 Magnetic

Ověřený zákazník BLACK Monday CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2024

Zakoupeno v BLACK Monday CZ

Nízká přijatelná cena .
U minulé navigace ( NAVITEL e700) baterie vydržela pouze
tři a půl roku !!!! (v denním provozu)
ZATÍM FUNGUJE .

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. února 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pomaha hlavne pri couvani a parkovani
  • je dobre mit zaznam, kdyby se nedejboze neco stalo.
  • jen blby ze misto pohledu pred vozem se mi zobrazuje cas i rychlost i kdyz to mam v nastaveni vypnutý

Každopádně dobrá věcička a doporučuji, natáčí to záznam ve smyčkách při plné paměti nahrává od začátku.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

super

Ověřený zákazník PATRO.cz Libas

Přidáno: 15. února 2024

Zakoupeno v PATRO.cz

Moc jich nemám ale po včerejším testování zatím super.

Ověřený zákazník Eldum.cz Bustr

Přidáno: 13. února 2024

(naposledy upraveno 13. února 2024)

Zakoupeno v Eldum.cz

• Přísavka na sklo, magnetický držák, napájení v držáku, IPS display, žádné tlačítka-pouze jedno na zhasnutí obrazovky, 4K, bez baterie-kapacitor, wifi na přenos dat do mobilu, jednoduchá funkční aplikace, info o radarech, žel. přejezdech, retarderech, možnost černé obrazovky s rychloměrem.
  • Bohužel jsem koupil postupně 3ks a ani na jedné nefungovala GPSka - nenaskočily satelity, nebo až po 50km. Za jízdy se stále GPS odpojovala.

Kdyby byla funkční GPS, tak lepší kameru jsem nenašel. Takhle jsem všechny vrátil. Moje stará Niceboy Pilot Q8 zatím musí sloužit dál.

NAVITEL AR202 NV

NAVITEL AR202 NV

Ověřený zákazník Electro World Jura

Přidáno: 8. února 2024

Zakoupeno v Electro World

• Jen cena...
  • Absolutně žádná konstrukční ochrana přední čočky proti podření...! (není odsazení těsně okolo, nebo vnořená čočka )
  • Držák na sklo odpadává. Upínací páčka špatně aretuje v zamknuté poloze.
  • Krátký napájecí kabel. Potřeboval bych o 0,5m delší...

Zatím dělá co má..
Zkouším v zimě zatím krátkou dobu, v autě je teplota pod udávaných 35°C, co bude v létě netuším :-)

NAVITEL R600 Quad HD

Perfektní a naprosto SUPER

Ověřený zákazník Eldum.cz Bustr

Přidáno: 29. ledna 2024

Zakoupeno v Eldum.cz

• Magnetický držák, skvělý displej, info o radarech a rychlosti na černé obrazovce, kvalita provedení.
  • U první nové kamery nefunkční GPS, ani po dvou dnech. Zakoupil jsem druhou kameru, opět nefunkční GPS - naskočí až po hodině jízdy, potom stále vypadává a měření má velkou setrvačnost. I za stojatého vozidla ukazuje nějakou rychlost. Technik z Navitelu mi řekl, že jsem musel trefit na dva vadné kusy. Nevím jestli dám této kameře třetí šanci, protože kdyby fungovala, tak je skvělá.

Ověřený zákazník MALL.CZ Bustr

Přidáno: 22. ledna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• Ovládání a hlavně magnetický držák super, LCD dotyk taky a aplikace funguje na WIFI dobře (samsung Galaxy S20 5G).
  • Kameru jsem vrátil, nefunkční GPS, ale až obdržím nový kus, tak kamera vypadá a ovládá se luxusně.

Ověřený zákazník Eldum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 18. ledna 2024

Zakoupeno v Eldum.cz

• Dotykový displej. Komunikace přes WiFi. Navigace do mobilu na rok jako bonus. Program na stahování videí do PC. USB-C připojovací konektor.
  • GPS v navigaci je dost pomalá, reaguje se zpožděním. Někdy nemá signál i na místech kde je volný prostor.

Přidáno: 6. ledna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• nelze napájet přes usb c kabel (zejména u aut vybavených usb c u zpětného zrcátka), nutno použít zásuvku do zapalovače

Z výše uvedeného důvodu nedoporučuji nákup pokud chcete použít napájení přes usb c kabel. Ostatní nemohu hodnotit protože jsem nepoužil a vrátil.

Ověřený zákazník NAVITEL Puškin

Přidáno: 5. ledna 2024

Zakoupeno v NAVITEL

Mám to pouze první den. Funguje tak doufám že bude vše ok

NAVITEL AR250 NV

NAVITEL AR250 NV

Přidáno: 5. ledna 2024

• cena a funguje.
  • drnčení tlačítek vyřešeno přelepením páskou, noční režim k ničemu,

Přidáno: 30. prosince 2023

Super

NAVITEL RC3 PRO

NAVITEL RC3 PRO

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Alda

Přidáno: 30. prosince 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Snadná instalace
  • Aplikace skrze kterou dokážete záznam stáhnout do telefonu
  • FullHD rozlišení bohatě stačí
  • Kamera zahlásí pokud se blížíte do měřeného úseku (hlásí více věcí)
  • Displej kamery ukazuje aktuální rychlost vozidla a také ukazuje kolik v jakém úseku je povolena maximální rychlost
  • Všechny oznámení, které kamera nabízí lze vypnout v nastavení v aplikaci
  • Aplikace je přehledná
  • Koncovka není USB, je přímo do zapalování (zdrojový kabel)

Plusíků jsem nahoře napsal více jak dost. Tudíž zde bych rád vysvětlil s čím jsem měl potíže:
1) Ke kameře se připojíte pomocí WiFi, kterou musíte zapnout na kameře.. pokud jste stejný dislektici, disgrafici a ADHD joudové, tak i když se snažíte číst sebevíce, překvapí Vás, že WiFi je zaheslovaná. Heslo naleznete buď v manuálu a nebo dokonce vyloženě v informacích přímo v kameře. (Samozřejmě musí být WiFi zapnutá)

2) Zdrojová koncovka (napájení kamery) není v USB, je přímo do zapalování.. tudíž pokud máte starší vozidlo, které nemá ve výbavě USB, nemůžete si např. nabít telefon. Já osobně jsem kabel protáhnul kokpitem vozidla k zadním sedačkám a kameru jsem zapojil do zapalování vzadu. Pokud máte zapalování v kufru, pravděpodobně Vám kabel nevystačí délkou a budete to muset zapojit stejně.., ale je možné, že Vás napadne něco lepšího (zapalování ve středové konzoli nemám, nemám ho ani v palubce u spolujezdce..)

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

Kvalitní 7" navigace za přijatelnou cenu s doživotní aktualizací map

Ověřený zákazník Alza.cz Milan

Přidáno: 28. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Bezproblémová instalace, GPS , kvalitní záznam - splnila to co jsem od ní očekával.

NAVITEL RD3

NAVITEL RD3

Marian Marian

Přidáno: 22. prosince 2023

• "Funguje"
  • Šumí
  • Vypadává paměť při každém startu

Srovnání se Sencor SCT-4024MR.

Jde o velmi levné rádio, takže zázraky jsem nečekal. Ale...
Rádio se při každém startu motoru (když se začne otáčet startér a poklesne napětí) resetuje. Nejdříve jsem myslel, že je problém v baterii auta nebo špatném zapojení. Obě věci jsou správně, nová baterie nepomohla.
Kromě toho rádio začalo šumět, což je hlavně patrné při tichém přehrávání nebo zastavené muzice přes BT, a je to velmi nepříjemné.

Obě tyto vady jsem popsal a poslal na reklamaci, obě reklamace zamítla. Obrázek si udělejte sami.
Po převzetí z reklamace jsem rádio rozebral a ejhle - oni tam za napájení dali jenom 1000 uF kondenzátor. Vážně čekají, že ten vykryje pokles napětí při startu motoru? Tak jsem místo něj přepájel 2200 uF jako má můj starý Sencor SCT-4024MR a už paměť funguje správně. DoDo = dodělej si doma.

Raději si připlaťte na lepší rádio.

NAVITEL R450 NV

NAVITEL R450 NV

Přidáno: 22. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Cena, slušný obraz i večer
  • Intuitivní ovládání
  • Mám 128 gb kartu a je celkem rychle zaplněná