Recenze Navitel

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Je malá a nepřekáží
  • Dobrý obraz
  • Malé písmo návodu

S kamerou jsem moc spokojená. Líbí se mi zapojení do zapalovače. Ocenila bych, kdyby se dala rovnou stáhnout na flashdisk, protože takhle je to daleko složitější. Obraz je kvalitní, jezdím jen přes den, nemám vyzkoušeno v noci. Cena je za takovou kvalitu velmi příznivá.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Kvalita nahrávání
  • Lehkost
  • Wi-Fi
  • Nahrávání přes USB-C
  • Kamera je v češtině
  • Vlastní aplikace (velmi lehké propojení s kamerou)
  • Upevnění na sklo

Tato kamera mě velice překvapila svou velikostí a lehkostí. Nahrává kvalitně (krásně jdou přečíst SPZ). Jediné co mě nemile překvapilo bylo připevnění na sklo, držák se musí přilepit, což mi nevyhovuje, protože se živím jako řidič a každý den mám jiný vůz. Osobně kameru mohu jen doporučit, cena odpovídá kvalitě.

Ověřený zákazník Testuj.to Danuše

• kompaktní rozměry
  • uchycení magnetem
  • spárování skrze WIFI
  • kvalita videa
  • možnosti customizace
  • Informační TFT displej
  • mapové podklady ( bonus )
  • český jazyk
  • v balení není sd karta

Kamera Navitel R67 2K do auta je opravdu velice kompaktní, až miniaturní. Svými rozměry (85x41x49,5 mm) a hmotností (70g) si můj zájem zajistila hned při prvním vybalení z krabice. Instalace do vozidla je díky magnetické části, která se nalepí na čelní sklo, velice snadná. Pak stačí jen přijít s kamerkou a dotknout se plošky, která silným magnetem drží kamerku. Jakmile jsem si vše nastavila skrze aplikaci ve svém telefonu, tak kamerka už pracovala sama. Z hlediska cenové úrovně, která se pohybuje pod hranicí dvou tisíc korun, je to myslím fajn koupě.
Záznam ukládá v max. rozlišení 2K 2560x1440px při 30 snímcích/s, a to při záběru kamery 140 stupňů. Za mě velké plus ohledně velikosti, kvalitního obrazu, jednoduchého ovládání a navíc vše je v češtině.
Je to nepostradatelná věc za rozumné peníze.

Ověřený zákazník Testuj.to Danča

• automatické spuštění ,čas
  • design
  • malá,nezavazí,skladnost
  • kvalita obrazu i za tmy,zvuk dobře slyšitelný
  • dobrá cena
  • mohla by obsahovat i paměťovou kartu-musíte zakoupit
  • nedá se použít bez kabelu
  • musela jsem stáhnout prg,aby šly záznamy,na pc mi paměťovku nepřečetl pc

Jsem celkově velmi spokojená,určitě bych doporučila-rozumná cena a kvalita.Pěkný design,malinké provedení,připne se na strop k magnetu,jen musíte dokoupit pamětovou kartu,jinak nefunguje.Použití jen s kabelem.Jelikož mi pc nepřečetl ctečku pamětovky,musela jsem stáhnout speciální prográmek na videa kamerky.jděte na jejich stránky,jednoduché.....Doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to David

• GPS-informer
  • Magnetické uchycení

I přes mé prvotní obavy z velikosti této kamery - jelikož jsem byl z minulosti zvyklí na mnohem menší kamery do auta, které nedisponovaly displejem - za sebe mohu říci, že mne tento výrobek velice mile překvapil a nijak mne v autě neomezoval. Kvalitu obrazu a jednoduchost ovládání hodnotím velice kladně a jsem velice spokojen. Jako velké plus vidím funkci GPS-informer, která Vás upozorní na rychlostí omezení či radary a tak vás ochrání před případnými pokutami. Za mne hodnotím tuto kameru jako velmi dobrý produkt.

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

• Cena x kvalita
  • Premiová navigace na rok zdarma
  • Nestíhá obraz
  • Při přehrávání do telefonu přes wifi se video dost seká-pomalu se načítá

Funkční, ale automobily při přehrání jsou rozmazana a nejde například precist SPZ, kdyby se neco stalo.
Za tmy je to o poznání horší.
Při přehrávání do telefonu přes wifi se video dost seká-pomalu se načítá.
Přehrát video doma na počítači je horor.
Formát videa je poněkud neobvyklý-musí se hledat program,který to umí.
Mě ty staré dvd přehrávače hrají pouze zvuk bez obrazu.
Za mě bych si připlatil za lepší rozlišení,
Prémiová navigace na rok je fajn.

Ověřený zákazník Testuj.to Kamila

• Snadné ovládání
  • Funfuje i na wifi
  • Držák přístroje
  • nemá vlastní napájecí zdroj
  • nemá žádnou kapacitu paměti

Tato záznamová kamera do auta, se liší oproti jiným přístrojům zejména tím že Vás upozorní na rychlostní radary, díky snímači Sony má opravdu perfektní obraz v každém detailu a úhlu pohledu. Co je také praktické a určitě ocení každý uživatel , díky dotykovému displeji se velmi snadno ovládá, a lze ji ovládat také přes Wi-Fi a prostřednictvím aplikace DVR Center, kdy si snadno stáhnete veškeré záznamy do mobilu nebo jiného zařízení a nic vám takto neunikne , mohu doporučit pro vaše bezpečí na cestách.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Wifi
  • Skvělý obraz
  • Velmi jednoduché ovládání a nastavení
  • Pěkný vzhled
  • Hlasitost
  • A mnoho dalšího?
  • Na uložení záznamu by mohlo být tlačítko, na dotykovém displeji je za jízdy nekomfortní ukládat záznam. Ale není to nic hrozného.

Autokamera Navitel R980 4K je opravdu super. Má krásný obraz a plno výhod jako například propojení přes WiFi, upozornění na radary a mnoho dalšího. Super je, že si můžete nastavit zvukové upozornění na to, když překročíte rychlost? vzhledově je také moc pěkná a prvotní nastavení? Naprosto super a opravdu velmi jednoduché, takže vhodné i pro lidi, kteří elektronice moc nerozumí. Po prvním zapnutí jsem měla nastavení hotové do pěti minut. Výhoda je také to, že je vše v češtině. Tuto autokamerku velmi doporučuji, cena velmi přijatelná. ?

Ověřený zákazník Testuj.to Margarita

• Kvalita
  • Zpracování
  • Jednoduchost

Maličká kamera, která absolutně nepřekáží ve výhledu. Snadná obsluha a instalace. Má i WiFi a díky aplikaci je možné si v telefonu prohlédnout videa a upravit nastavení. Vše je ve velmi dobré kvalitě a bez problémů čitelné. V nočních hodinách mají videa také skvělou kvalitu na případné rozpoznání SPZ. Má i velmi slušný úhel záběru, zvládá zachytit vedlejší pruhy. Za ty peníze opravdu slušná kamera, jedná z lepších ve své kategorii.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Obraz záznamu
  • Nejde nabít.

Celkově kamera není špatná jen mi vadí pár věci, že nejde nabít a musí být stále připojená kabelem který je součástí balení a s čtečkou karet na které se v kameře zapisuje záznam.Kvalita obrazu také celkem dobá s ohledem na cenu.Kamera je opravdu malá takže nikde nezávazněAplikace taky přehledná a v čestine ale jakmile ji zapnete přestane nahrávat .

Ověřený zákazník Testuj.to Evča

• desing
  • dotykový displej
  • snadné ovládání
  • uchycení
  • Wi-FI
  • český jazyk

NAVITEL R980 4K záznamová kamera je úžasný pomocník při cestách automobilem. Dokáže zachytit důležité momenty Vaší jízdy a tím může být nápomocná při nechtěné nehodě. S kamerou jsem velmi spokojená už jen z důvodu, že upozorňuje na rozmístění radarů. Výhodou je snadné ovládání a návod v českém jazyce. Všem tento produkt doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Jaromír

• Dlouhy napájecí kabel
  • Aplikace navitel DVR center
  • Super 4K obraz ve dne i v noci
  • Menu v češtině
  • Jednoduche ovládání

Jednoznačně jedna z nejlepších kamer ve své třídě na trhu. Při prvním otevření vás ohromí pečlivé a bezpečné balení. Nechybí zde návod v češtině. Čtečka karet a jako bonus získáte 12. měsíční licenci na premium navigační software od stejné firmy - Navitel.
Samotná kamera má super obraz ve dne i v noci. Ovládání je intuitivní a v češtině. Kabel dostatečně dlouhý. Velké plus je aplikace DVR Navitel center. Není co vytknout

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Skvělý 4K obraz
  • Vestavěná GPS anténa
  • Dotykový display
  • Magnetický držák
  • DVR s podporou parkovacího režimu
  • Krásný design

Tato kamera mě opravdu překvapila, obraz ve 4K je skvělý. Díky ultra HD rozlišení je snadno viditelná i spz kolemjdoucích aut. I ve špatném počasí či v noci je obraz v dobré kvalitě. Díky GPS anteně a funkci GPS informer umožňuje příjmat informace o více než 60 druhů radarů. Líbí se mi magnetický držák, do kterého skvěle padne bez zbytečného připájení kabelem. Cena odpovídá kvalitě.

Ověřený zákazník Testuj.to Pavel

• Až 128 GB SD Karta
  • Česky jazyk
  • Dotykovy displej
  • Na nerovných cestách se obraz hodně třese
  • Aplikace se občas seká nebo se nenacitaji záznamy.

Velice kvalitní obraz ve dne, v noci se SPZ také dají přečíst. SD karta až 128 gb. Velice jednoduché nastavení, dotykový displej. Při jízdě na nerovnostech se obraz dosti otřásá. Přes noc nevybije baterii i když je celou dobu kamera zapojena. Doporučuji :)

Ověřený zákazník Testuj.to T

• pěkné balení
  • zajímavé příslušenství
  • součástí balení je navigace Navitel na 12 měsíců zdarma
  • rozhraní USB-C
  • bezdrátové rozhraní Wi-Fi

Kvalita obrazu při snímání kamery velmi dobrá, rozlišení dostatečné. Kvalitní a ostrý obraz i ve večerních hodinách, také dostačující. Pozitivně hodnotím rozhraní USB-C a bezdrátové rozhraní Wi-Fi, jednoduchost ovládání kamery i mobilní aplikace Navitel. Na předním skle velmi nenápadná.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Snadná aplikace
  • Nemám co vytknout

Záznamová kamera Navitel je podle mě dobrá koupě. Má ovládání v českém jazyce a snadno se s ní manipuluje. Aplikace je také velmi jednoduchá. Co se kvality týče tak myslím že je dobrá je 4K. Cena je také přijatelná. S produktem jsem spokojená protože se snadno ovládá

Ověřený zákazník Testuj.to Patrik

• Velikost kamery
  • Obsah balení
  • Pro někoho může být složité ovládání

Za ty peníze je to kvalitní kamera, kdy obraz je ve 2K a jdou krásně přečíst registrační značky. Kamera se nastavuje přes mobilní aplikaci, pro někoho to může být složitější, ale za mě je v aplikaci vše přehledné. Poměr cena-kvalita je kamera dobrá a mohu ji doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Tomáš

• Rozlišení 4K
  • Ostrý obraz s detaily
  • USB-C
  • České rozhraní
  • GPS
  • kabel 3,5m
  • komunikace s Navitel
  • aplikace do mobilu a PC
  • přibalený kabel s přímým zapojením do zapalovače bez dalších výstupů

Navitel R980 4K autokamera disponuje snímačem Sony IMX 415, který zaznamenává obraz v rozlišení 4K ve 30 fps. Obraz je ostrý s detaily a má vcelku slušný dynamický rozsah. Záběry si můžete prohlížet nejem v kameře, ale také v aplikaci do mobilu či v PC v programu od samotného výrobce. Ovládání kamery je pomocí dotykového IPS displeje o velikosti 3''. V nastavení kamery je možnost si přepnout do českého jazyka, takže nikomu nemůže dělat problém si zařízení nastavit podle svého gusta. Kamera drží na magnetickém držáku pomocí přísavky, která se zamkne na okně a skvěle drží i na na špatném povrchu. Kamera obsahuje GPS anténu a dokáže vás upozornit na případně rychlostní radary. Zakoupením NAVITEL SMART BOX MAX můžete kameru používat i v parkovacím režimu, jelikož je vybavena G-senzorem, který pořizuje videozáběry v případě náhlého manévru nebo fyzického nárazu. Kamera nedisponuje baterií, ale superkondenzátorem, který je mnohem spolehlivější na extrémní výkyvy teplot.

Ověřený zákazník Testuj.to OLDŘICH

• jednoduchá instalace
  • obraz
  • aplikace super

malá kamera se super obrazem vůbec necloní ve výhledu
velmi jednoduchá instalace jak samotné kamery tak i aplikace
poměr cena kvalita úplně super
celkově jsem velmi spokojený jak se samotnou kamerou tak i instalací a aplikací slouží velmi dobře
videa jsou velmi ostrá

Ověřený zákazník Testuj.to Iva

• Jednoduchá instalace a momtaž
  • Kvalitní obraz
  • Obsluha videa z telefonu
  • Velikost
  • Nemá displey a nelze na kameře přehrát zázna

Kamera Navitel R67 2K by měl být povinný doplněk do každého auta. Kamera má velice kvalitní obraz i za snížených světelných podmínek. Kamera nahrává ve smyčkách a jednotlivé důležité záznamy sama vyhodnotí a uloží. Video je uložené s aktuálním dnem a časem. Kamera nemá displey tak velká část ovládání je v telefonu přes aplikaci. Poměr cena kvalita je velice dobrý, jelikož kamera nabízí spoustu funkci “za málo peněz”. S kamerou jsem spokojená a musím zaklepat že zatím záznam jsem nepotřebovali k řešení situace.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25