Recenze Navitel

Přidáno: 17. září 2020

• zobrazení mapy
  • výdrž baterie
  • upozornění na překročení rychlosti a radar
  • komplikovaný způsob aktivace licenčního klíče
  • zdlouhavá prvotní aktualizace SW

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. září 2020

Zakoupeno v OKAY.cz

• Nefungovala, tak by měla. Vráceno k reklamaci.

Přidáno: 6. září 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• snadný přístup k aktualizacím a ještě zdarma

Ověřený zákazník suntech.cz westmen214

Přidáno: 1. září 2020

Zakoupeno v suntech.cz

Jestě není vyzkoušena

NAVITEL G550

NAVITEL G550

Přidáno: 31. srpna 2020

Zakoupeno v MALL.CZ

• nevím, ještě jsme nevyzkoušeli

NAVITEL AR200 Pro

NAVITEL AR200 Pro

Ověřený zákazník K24.cz Kam

Zakoupeno v K24.cz

• Cena.
  • Použitelné noční video.
  • Funguje bez problémů.
  • Vyhovuje mi že jsou tlačítka ovládání vedle displeje a ne z boku jak u většiny ostatních přístrojů kde na ně není vidět.
  • Zatím jsem žádnou neobjevil.

Slušná kamera,i noční záběry jsou dobré.Předchozí kamera viděla v noci jen světla protijedoucího vozu.
Jsem velmi spokojen a rozhodně doporučuji i když je to už zřejmě starší model.

Ověřený zákazník tipa.eu Ověřený zákazník

Zakoupeno v tipa.eu

• Na cestu stačí doporučuju

Ověřený zákazník OKAY.cz Zdenal 46

Zakoupeno v OKAY.cz

• učim se zatim zacházet proti staré navigaci je pro mne složitější

Ověřený zákazník OKAY.cz Petr

Přidáno: 16. srpna 2020

• velmi spolehlivé
NAVITEL E505 Magnetic

NAVITEL E505 Magnetic

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 14. srpna 2020

Zakoupeno v Electro World

• Zatím se s navigací seznamuji, největší výhodou je magnetický držák.

Ověřený zákazník OKAY.cz Miroslav

Přidáno: 13. srpna 2020

• Velká obrazovka, pěkný vzhled
  • Absence polopatického návodu. Pro starší lidi s neznalostí výpočetní techniky je nesrozumitelný.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. srpna 2020

• vzhled
  • způsob uchycení magnetem
  • kompaktní velikost
  • kvalitní obraz
  • nemožnost připojit k PC přes USB kabel
  • mobilní aplikace

Kameru hodnotím až po velmi dlouhé době od pořízení, kdy jsem měl možnost ji detailně vyzkoušet a pravidelně používat.

Výběru kamery jsem v době pořízení věnoval hodně času, provnával různé produkty, sledoval recenze na Youtube a musím se pochválit, že jsem vybral dobře. :) Jsem s ní spokojený.

Velmi se mi líbí systém uchycení pomocí magnetu, takže kamera lze snadno sundat a zase přichytit. V autě ji nenechávám, takže tohle pro mě byl jeden z důvodů, proč jsem se pro ni rozhodl. Jediné co bych v tomto lehce vytkl je, že by kamera mohla mít v magnetické části například ještě jeden "čep", podobně jako tomu je uprostřed, čímž by bylo zajištěno přesné vycentrování. Občas ji ve spěchu nepřipnu zcela rovně.

Kvalitu obrazu hodnotím velmi dobře. Nějaký youtuber, který svá videa publikuje, by pro svůj dashcam kanál možná požadoval ještě vyšší kvalitu, ale mně jako běžnému uživateli přijde vynikající. SPZ protijedoucích vozidel je krásně rozpoznatelná, dobře si poradí ve tmě i při přímém slunci. Jediné co jí nesvědčí je rychlé střídání světla a stínu, např. při jízdě mezi stromy. Pak je SPZ bohužel spíše nečitelná. Nicméně s tímto má potíže asi většina kamer. Doporučuji prohlédnout si nějaké záběry z kamery na Youtube, odpovídá to.

Jako negativum vidím nemožnost připojit kameru k PC standardně přes USB kabel. Záběry je nutné nejprve stáhnout do mobilu přes vlastní mobilní aplikaci. Tato aplikace mi nepřijde příliš povedená a stalo se, že někdy ani nefungovala. Já proto záběry získávám tak, že vyndám SD kartu z kamery a vložím do čtečky v notebooku. Není to úplně komfortní, ale pořád menší zlo, než se zlobit s nestabilní aplikací. Navíc, co si budeme povídat. Po prvotním nadšení po koupi, kdy si člověk má chuť záběry pořád prohlížet, tak po čase už je stejně prohlížíte jen zřídka, když je k tomu nějaký pádný důvod. Takže už mě to nezabije občas kartu vyndat z kamery.

Podporuje paměťové karty do 64 GB. Co mi přijde jako hloupé je, že kamera nevyužívá celou část kapacity karty, ale nechává si volné místo pro potenciální uzamknuté záběry. U 32 GB karty mi nevyužívala cca 12 GB, po pořízení 64 GB karty se tento prostor ještě zvětšil, tuším cca na 26 GB. Přijde mi to úplně nesmyslné, tím spíš, že to vypadá tak, že si kamera nechává volné místo procentuálně k poměru velikosti karty. Když už to tak musí být, tak bych spíš preferoval např. fixně vyčleněných 5 GB.

Jinak ještě k velikosti karet - na 32 GB se mi vejde (i se započtením již výše zmíněného volného místa) cca 3 hodiny záběrů. Z toho si můžete odvodit, jak by to bylo u jiných velikostí.

Někdo tu v recenzích kritizoval zvuk při zapínání/vypínání - já ho naopak oceňuji, aspoň mám vždy snadno přehled, že kamera funguje.

Dále mám nějak problém při nastavování změny letního a zimního času. Vždy ho musím provádět několikrát, než si ho kamera zapamatuje. Ale možná jen něco dělám špatně.

Kamera pracuje jen při napájení. Bez něj vydrží jen pár sekund a vypne se, nemá vnitřní baterii.

Máte možnost zvolit si délku nahrávacích sekvencí - já osobně používám minutové. Kamera pak při zamknutí záběru uschová ten aktuálně "rozjetý" do času, kdy jste zmáčkli uzamknutí (např. 38 vteřin z právě probíhající minutové sekvence) a také celou sekvenci předcházející. Máte tak ve výsledku 1 min a 38 vteřin uloženého záběru.

Joe Velic Joe Velic

Přidáno: 3. srpna 2020

• pomalé nabíhání aplikace
  • GPS zaostření plus mínus 30 metrů žádný problém :-((((
  • některé ulice to ani nezná, aktualizace složitá

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

NAVITEL CR900

NAVITEL CR900

Melisa Melisa

Přidáno: 29. července 2020

velký omyl - naivita kupujícího, že jsme si mysleli, že zvládne to samé, co drahé autokamery. Nezvládne. Neumí ani pořádně zaostřit. Nabíjení - vypadává. Funkce - velmi špatné v menu se zorientovat. nekupovat, nikdy více navitel.
Vyřešila to autokamera za 3 tisíce od kvalitní značky.

Ověřený zákazník elektro DVORSKÝ Ověřený zákazník

Přidáno: 24. července 2020

Zakoupeno v elektro DVORSKÝ

Plná spokojenost

Reakce obchodu elektro DVORSKÝ

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.

NAVITEL G550 Lifetime

NAVITEL G550 Lifetime

Ověřený zákazník doplnkynamoto Dolten

Zakoupeno v doplnkynamoto

• Rxchlá a dobrá komunikace.

Ověřený zákazník PATRO.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. července 2020

(naposledy upraveno 2. srpna 2020)

Zakoupeno v PATRO.cz

• Ačkoli jsou zde i negativní recenze , po mých skušenostech musím jen chválit. Mám dloholeté skušenosti se značkami jako je mio a tomtom a musím říct že se jim Návitel scela vyrovná někdy i předčí a to vše i sradariy zdarma za mne velké plus!!!

Ano chce se sní trochu sžít má své mouchy, ale to i navigace známých značek jako tomtom která mne velice sklamala!

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25